google-site-verification=_R4K8lNy-sKbpqSHklCY2cO96ux_TFovcuJsTGMQUEs

Misyonumuz

Her yeni çağın beraberinde getirdiği farklı problemler vardır ve bu problemleri çözmek adına farklı çözüm teknikleri üretilmektedir. Bu nedenle, dijital yerliler olarak adlandırdığımız çağımızın çocuklarını geleceğe hazırlarken alışılmış öğretim tekniklerinin dışına çıkıp yeni öğrenme teknikleri geliştirmesi gerekir. Bilişimsel Düşünme Yöntemi (computational thinking) ise problem çözmeyi, eleştirel düşünmeyi ve insan-bilgisayar etkileşimi arasındaki ilişkiyi anlamayı hedefleyen çalışmaların bütünü olarak düşünülebilir. 

Bu bilişsel süreçteki, problem çözme, eleştirel düşünme, analitik düşünme ve yaratıcılık gibi becerilerin geliştirilmesinin en etkili yollarından biri programlama (kodlama) eğitimidir. 

BeeAcademy online eğitim programlarıyla çağına yön veren dijital nesilleri geleceğin dünyasına hazırlamayı misyon edinmiştir. BeeAcademy ailesi olarak sürekli yeni eğitimleri bünyemize katarak sizlerinde desteğiyle büyümeye devam etmektedir.

CodeMino blok tabanlı kodlama platformudur. Uluslararası standartlarda oluşturduğumuz müfredatımız çerçevesinde kahramanımız Mino üç farklı macerada 200’den fazla aşama tamamlayarak 6-14 yaş arası çocuklarımıza kodlama öğretmektedir.

CodeMino ister okullarda öğretmen takibinde  isterse evde kendi kendinize rahatlıkla oynayarak kodlama öğreneceğiniz bir platformdur.

BeeAcademy

  • info@beeacademy.net