Misyonumuz

Her yeni çağın beraberinde getirdiği farklı problemler vardır ve bu problemleri çözmek adına farklı çözüm teknikleri üretilmektedir. Bu nedenle, dijital yerliler olarak adlandırdığımız çağımızın çocuklarını geleceğe hazırlarken alışılmış öğretim tekniklerinin dışına çıkıp yeni öğrenme teknikleri geliştirmesi gerekir. Bilişimsel Düşünme Yöntemi (computational thinking) ise problem çözmeyi, eleştirel düşünmeyi ve insan-bilgisayar etkileşimi arasındaki ilişkiyi anlamayı hedefleyen çalışmaların bütünü olarak düşünülebilir. 


Bu bilişsel süreçteki, problem çözme, eleştirel düşünme, analitik düşünme ve yaratıcılık gibi becerilerin geliştirilmesinin en etkili yollarından biri programlama (kodlama) eğitimidir. 

BeeAcademy online eğitim programlarıyla çağına yön veren dijital nesilleri geleceğin dünyasına hazırlamayı misyon edinmiştir. BeeAcademy ailesi olarak sürekli yeni eğitimleri bünyemize katarak sizlerinde desteğiyle büyümeye devam etmektedir.


beeacademy

BeeAcademy, online eğitim programları ile çağını şekillendiren dijital nesilleri geleceğin dünyasına hazırlamayı misyon edinmiştir.


Translate »